sunon 2082HBL.GN ventilator
Artikelnummer:
2082HBL.GN
SUNON ST23080AT Server - Vierkante ventilator 2082HBL.GN sq80x80x25 2-draads 240V 14W
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,20
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon |
| Model: | 2082HBL.GN |
| Snelheid (RPM): | 2900 tpm |
| Luchtstroom: | 31m? /h |
| Breedte: | 80 mm |
| Hoogte: | 80 mm |
| Attribuut: | Waarde |
| Afmetingen: | 80 x 80 x 25mm |
| Voedingsspanning: | 220 â?240 V wisselstroom |
| AC- of DC-werking: | AC |
| Stroomverbruik: | 13.5W |
| Diepte: | 25 mm |
| Geluidsniveau: | 34,5dB |
| Maximale stroom: | 70mA |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Luchtstroom |
31m? /h |
| Toerental |
2900 tpm |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon 2082HBL.GN Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.