NMB 2006ML-04W-S29 Ventilator
Artikelnummer:
2006ML-04W-S29
NMB 2006ML-04W-S29 12V 0.08A 3draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,39
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | NMB |
| Model: | 2006ML-04W-S29 |
| spanning: | 12V |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.08A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Grootte: | 50 mm x 50 mm x 10 mm |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
12(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 2006ML-04W-S29 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.