NMB 2004KL-04W-B30-B00 ventilator
Artikelnummer:
2004KL-04W-B30-B00
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 50mm L x 50mm H Ball 6.4 CFM (0.179m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 2004KL-04W-B30-B00 |
| Lawaai: | 23,0dB |
| Luchtstroom: | 6,4 CFM (0,179m³/min) |
| Vermogen (watt): | 480 mW |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 3500 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | NMB |
| Afmetingen: | Vierkant - 50mm L x 50mm H |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Statische druk: | 0,064 in H2O (16,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 19,96 g (0,044 lb) |
| Serie: | 2004KL |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.040A |
| Spanningsbereik: | 10,2 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 60000 uur @ 25°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 50mm L x 50mm H Ball 6.4 CFM (0.179m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
23,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 2004KL-04W-B30-B00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.