NMB 2004KL-01W-B40-B00 ventilator
Artikelnummer:
2004KL-01W-B40-B00
Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 50mm L x 50mm H Bal 8,1 CFM (0,227m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$11,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 2004KL-01W-B40-B00 |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 8,1 CFM (0,227m³/min) |
| Lawaai: | 28,5 dB |
| Vermogen (watt): | 800 mW |
| RPM: | 4500 TPM |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 2004KL |
| Afmetingen: | Vierkant - 50mm L x 50mm H |
| Statische druk: | 0,104 in H2O (26,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIALE 50X10MM BAL 5VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 50mm L x 50mm H Bal 8,1 CFM (0,227m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.160A |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 60000 uur @ 25°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
28,5 dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 2004KL-01W-B40-B00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.