Kendall Howard 1908-3-001-01 ventilator
Artikelnummer:
1908-3-001-01
Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 119,5mm L x 119,5mm H Bal 78,0 CFM (2,18m³/min) Snoer en Stekker
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$18,99
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 1908-3-001-01 |
| Fabrikant: | Kendall Howard |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 78,0 CFM (2,18m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | – |
| Breedte: | 25,40 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | – |
| Afmetingen: | Vierkant - 119,5mm L x 119,5mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Kit |
| Beëindiging: | Snoer en stekker |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | KIT VOOR VENTILATORASSEMBLAGE |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 119,5mm L x 119,5mm H Bal 78,0 CFM (2,18m³/min) Snoer en Stekker |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.200A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Kendall Howard 1908-3-001-01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.