Comair Rotron 19043171A ventilator
Artikelnummer:
19043171A
Gemotoriseerde waaiers 48VDC Rond - 175mm Dia Bal 354,0 CFM (9,91m³/min) 4 positie Rechthoekige Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$53,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 19043171A |
| Lawaai: | 71,2 dB(A) |
| Luchtstroom: | 354,0 CFM (9,91m³/min) |
| Vermogen (watt): | 52.9 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 3435 TPM |
| Beëindiging: | 4 positie rechthoekige connector |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Afmetingen: | Rond - 175mm Dia |
| Breedte: | 68,60 mm |
| Statische druk: | 1,800 in H2O (448,4 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, beveiliging tegen geblokkeerde rotor, PWM-regeling, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, UR |
| Gewicht: | 1 kg |
| Serie: | Diplomaat |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.20A |
| Spanningsbereik: | 24 ~ 72 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Metaal |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 48VDC Rond - 175mm Dia Bal 354,0 CFM (9,91m³/min) 4 positie Rechthoekige Connector |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
71,2 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 19043171A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.