Comair Rotron 19040991A ventilator
Artikelnummer:
19040991A
Fan Motorized Impellers 48VDC Round – 227mm Dia Ball 822.0 CFM (23.02m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$86,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 19040991A |
| Lawaai: | 79,4 dB(A) |
| Luchtstroom: | 822,0 CFM (23,02m³/min) |
| Vermogen (watt): | 225.6 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 3350 RPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Afmetingen: | Rond - 227mm Dia |
| Breedte: | 99,00 mm |
| Statische druk: | 3,290 in H2O (820,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, bescherming tegen geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, UL |
| Gewicht: | 1,6 kg |
| Serie: | Diplomaat |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 4.70A |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 60 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Metaal |
| Levensduur @ Temp: | 48000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Motorized Impellers 48VDC Round – 227mm Dia Ball 822.0 CFM (23.02m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
79,4 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 19040991A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.