Comair Rotron 19040965A ventilator
Artikelnummer:
19040965A
Gemotoriseerde waaiers 48VDC Rond - 280mm Dia Bal 1050.0 CFM (29.40m³/min) 3 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$91,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 19040965A |
| Lawaai: | 78,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 1050,0 CFM (29,40m³/min) |
| Vermogen (watt): | 125 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 1900 RPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Afmetingen: | Rond - 280mm Dia |
| Breedte: | 125,0 mm |
| Statische druk: | 1,700 in H2O (423,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, bescherming tegen geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cUL, UL |
| Gewicht: | 1,6 kg |
| Serie: | Diplomaat |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.60A |
| Spanningsbereik: | 28 ~ 72 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Metaal |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 50°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 48VDC Rond - 280mm Dia Bal 1050.0 CFM (29.40m³/min) 3 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
78,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 19040965A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.