Comair Rotron 19040428A ventilator
Artikelnummer:
19040428A
Fan Tubeaxial 48VDC Round – 172mm Dia Ball 332.0 CFM (9.30m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$36,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 19040428A |
| Lawaai: | 64,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 332,0 CFM (9,30 m³/min) |
| Vermogen (watt): | 40.8 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 4830 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Afmetingen: | Rond - 172mm Dia |
| Breedte: | 51,00 mm |
| Statische druk: | 1,700 in H2O (423,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, bescherming tegen geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, UL |
| Gewicht: | 1,9 lbs (861,8 g) |
| Serie: | Patriot |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.850A |
| Spanningsbereik: | 28 ~ 72 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polycarbonaat (PC) |
| Levensduur @ Temp: | 58000 uur @ 70°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 48VDC Round – 172mm Dia Ball 332.0 CFM (9.30m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
64,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 19040428A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.