Comair Rotron 19039848A ventilator
Artikelnummer:
19039848A
Gemotoriseerde waaiers 24VDC Rond - 175mm Dia Bal 275.0 CFM (7.70m³/min) 3 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 19039848A |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 275,0 CFM (7,70m³/min) |
| Lawaai: | 65,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 30.5 W |
| RPM: | 2850 RPM |
| Breedte: | 68,58 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | Diplomaat |
| Afmetingen: | Rond - 175mm Dia |
| Statische druk: | 1,060 in H2O (264,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, bescherming tegen geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR IMP MTR 175X68MM DD692724B1A |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 24VDC Rond - 175mm Dia Bal 275.0 CFM (7.70m³/min) 3 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.27A |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 32 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Metaal |
| Levensduur @ Temp: | 55000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
65,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 19039848A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.