Comair Rotron 19039695A ventilator
Artikelnummer:
19039695A
Ventilator Tubeaxial 24VDC Rond - 171,4mm Dia Bal 300,0 CFM (8,40m³/min) 5 positie Rechthoekige Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 19039695A |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 300,0 CFM (8,40m³/min) |
| Lawaai: | 60,2dB(A) |
| Vermogen (watt): | 35 W |
| RPM: | 4450 RPM |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | Patriot |
| Afmetingen: | Rond - 171,4 mm Dia |
| Statische druk: | 1,300 in H2O (323,6 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, beveiliging tegen geblokkeerde rotor, PWM-regeling, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 5 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 185°F (-40 ~ 85°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 171,4X50,8MM PQD24Z3A2 |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 24VDC Rond - 171,4mm Dia Bal 300,0 CFM (8,40m³/min) 5 positie Rechthoekige Connector |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.45A |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 32 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polycarbonaat (PC) |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
60,2dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 19039695A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.