Comair Rotron 19039671A ventilator
Artikelnummer:
19039671A
Ventilator Tubeaxial 24VDC Rechthoekig/Rond - 171,4mm L x 150,4mm H Bal 283,0 CFM (7,92m³/min) 3 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 19039671A |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 283,0 CFM (7,92m³/min) |
| Lawaai: | 58,3dB(A) |
| Vermogen (watt): | 39 W |
| RPM: | 4200 TPM |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | Groot |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 171,4 mm lang x 150,4 mm hoog |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, bescherming tegen geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 171,4X50,8MM JQ24K7 |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 24VDC Rechthoekig/Rond - 171,4mm L x 150,4mm H Bal 283,0 CFM (7,92m³/min) 3 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.60A |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 28 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
58,3dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 19039671A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.