Comair Rotron 19032525A ventilator
Artikelnummer:
19032525A
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 120mm L x 120mm H Bal 110.0 CFM (3.08m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 19032525A |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 110,0 CFM (3,08m³/min) |
| Lawaai: | 49,1 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 7 W |
| RPM: | 2900 TPM |
| Breedte: | 38,10 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | Muffin XP |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,252 in H2O (62,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cUL, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 120X38,1MM 12V MS12B3 |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 120mm L x 120mm H Bal 110.0 CFM (3.08m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.580A |
| Spanningsbereik: | 6 ~ 14 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 85000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
49,1 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 19032525A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.