Comair Rotron 19032105A ventilator
Artikelnummer:
19032105A
Vierkante ventilator Tubeaxial 28VDC - 119,13mm L x 119,13mm H Bal 110,0 CFM (3,08m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 19032105A |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Spanning - Nominaal: | 28 VDC |
| Luchtstroom: | 110,0 CFM (3,08m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 6.5 W |
| RPM: | 3100 TPM |
| Breedte: | 39,12 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | Muffin XL |
| Afmetingen: | Vierkant - 119,13mm L x 119,13mm H |
| Statische druk: | 0,278 in H2O (69,2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, bescherming tegen geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 119,1X39,1MM MD28B5 |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 28VDC - 119,13mm L x 119,13mm H Bal 110,0 CFM (3,08m³/min) 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.230A |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 32 VDC |
| Materiaal - Frame: | Zink |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 83000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 19032105A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.