Comair ventilator Rotron 19031856A
Artikelnummer:
19031856A
Buisvormige ventilator 12VDC Rechthoekig/rond - 171,5mm L x 150,4mm H Bal 300,0 CFM (8,40m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$59,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 19031856A |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 300,0 CFM (8,40m³/min) |
| Lawaai: | 57,1dB(A) |
| Vermogen (watt): | 36 W |
| RPM: | 3400 TPM |
| Breedte: | 55,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | Maltezer |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 171,5mm L x 150,4mm H |
| Statische druk: | 0,810 in H2O (201,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cUL, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 171,5X55MM 12V MT12B3 |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisvormige ventilator 12VDC Rechthoekig/rond - 171,5mm L x 150,4mm H Bal 300,0 CFM (8,40m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 3.00A |
| Spanningsbereik: | 6 ~ 14 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polycarbonaat (PC) |
| Levensduur @ Temp: | 76000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
57,1dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 19031856A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.