Comair Rotron 19030637A ventilator
Artikelnummer:
19030637A
Fan Blower 48VDC Square/Rounded – 120.7mm L x 120.7mm H Ball 25.0 CFM (0.700m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$23,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 19030637A |
| Lawaai: | 52,3dB(A) |
| Luchtstroom: | 25,0 CFM (0,700m³/min) |
| Vermogen (watt): | 12 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 2950 RPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 120,7mm L x 120,7mm H |
| Breedte: | 31,00 mm |
| Statische druk: | 0,870 in H2O (216,7 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, UL |
| Gewicht: | 0.619 lb (280.77 g) |
| Serie: | Koekje |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.250A |
| Spanningsbereik: | 24 ~ 56 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 78000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 48VDC Square/Rounded – 120.7mm L x 120.7mm H Ball 25.0 CFM (0.700m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
52,3dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 19030637A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.