Comair Rotron 19028324A ventilator
Artikelnummer:
19028324A
Vierkante ventilator Tubeaxial 230VAC - 119mm L x 119mm H Koker 105,0 CFM (2,94m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 19028324A |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 105,0 CFM (2,94m³/min) |
| Lawaai: | 47,6 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 16.00W |
| RPM: | 3100 TPM |
| Breedte: | 39,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | Muffin XL AC |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Statische druk: | 0,223 in H2O (55,5 Pa) |
| Type lager: | Mouw |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 119X39MM 230VAC MX3A3 |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 230VAC - 119mm L x 119mm H Koker 105,0 CFM (2,94m³/min) 2 Terminals |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.090A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Magnesiumlegering |
| Materiaal - Lemmet: | Magnesiumlegering |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
47,6 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 19028324A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.