Comair Rotron 19020191A ventilator
Artikelnummer:
19020191A
Ventilator Tubeaxial 230VAC Rond - 254mm Dia Bal 525,0 CFM (14,70m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$61,52
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 19020191A |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 525,0 CFM (14,70m³/min) |
| Lawaai: | 49,2dB(A) |
| Vermogen (watt): | 60.0W |
| RPM: | 1650 RPM |
| Breedte: | 89,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | Caravel AC |
| Afmetingen: | Rond - 254mm Dia |
| Statische druk: | 0,331 in H2O (82,4 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 254X89MM 230VAC CLE3T2 |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 230VAC Rond - 254mm Dia Bal 525,0 CFM (14,70m³/min) 2 Terminals |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.330A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
49,2dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 19020191A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.