Comair Rotron 19020169A ventilator
Artikelnummer:
19020169A
Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 176mm L x 176mm H Bal 330,0 CFM (9,24m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 19020169A |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 330,0 CFM (9,24m³/min) |
| Lawaai: | 65,4 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 59.0W |
| RPM: | 3350 RPM |
| Breedte: | 112,0 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | Tarzan AC |
| Afmetingen: | Vierkant - 176mm L x 176mm H |
| Statische druk: | 0,871 in H2O (216,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 176X112MM 115VAC TNE2C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 176mm L x 176mm H Bal 330,0 CFM (9,24m³/min) 2 draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.490A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
65,4 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 19020169A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.