Comair Rotron 17002185A ventilator
Artikelnummer:
17002185A
Buisaxiale ventilator 110/120VAC Rond - 225mm Dia Bal 415,0 CFM (11,62m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$66,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 17002185A |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Spanning - Nominaal: | 110/120VAC |
| Luchtstroom: | 415,0 CFM (11,62m³/min) |
| Lawaai: | 60,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 47.00W |
| RPM: | 1650 RPM |
| Breedte: | 99,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | CRB225A |
| Afmetingen: | Rond - 225mm Dia |
| Statische druk: | 0,870 in H2O (216,7 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 140°F (-30 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, UL |
| Beschrijving: | CENTRIFUGAALVENTILATOR CRB225A1B1650 AC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator 110/120VAC Rond - 225mm Dia Bal 415,0 CFM (11,62m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.400A |
| Spanningsbereik: | 108 ~ 132 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
60,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 17002185A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.