Comair Rotron 17002098A ventilator
Artikelnummer:
17002098A
Gemotoriseerde waaiers 48VDC Rond - 133mm Dia Bal 206.0 CFM (5.77m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$42,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 17002098A |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 206,0 CFM (5,77m³/min) |
| Lawaai: | 66,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 24 W |
| RPM: | 3600 TPM |
| Breedte: | 91,00mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | CRKU133B |
| Afmetingen: | Rond - 133mm Dia |
| Statische druk: | 1,220 in H2O (303,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, UL |
| Beschrijving: | CRKU133B-E48 |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 48VDC Rond - 133mm Dia Bal 206.0 CFM (5.77m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.500A |
| Spanningsbereik: | 43,2 ~ 52,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Magnesiumlegering |
| Levensduur @ Temp: | 55000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
66,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 17002098A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.