Comair Rotron 17002089A ventilator
Artikelnummer:
17002089A
Buisasventilator 220 ~ 240VAC Vierkant - 120mm L x 120mm H Bal 63,0 CFM (1,76m³/min) 2 Klemmen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$16,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 17002089A |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Spanning - Nominaal: | 220 ~ 240 VAC |
| Luchtstroom: | 63,0 CFM (1,76m³/min) |
| Lawaai: | 38,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 14.00W |
| RPM: | 2200 TPM |
| Breedte: | 25,40 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | CR 1225 AC |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,160 in H2O (39,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, UL |
| Beschrijving: | CR1225HA2BMT |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator 220 ~ 240VAC Vierkant - 120mm L x 120mm H Bal 63,0 CFM (1,76m³/min) 2 Klemmen |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.070A |
| Spanningsbereik: | 198 ~ 264 VAC |
| Materiaal - Frame: | Magnesiumlegering |
| Materiaal - Lemmet: | Magnesiumlegering |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
38,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 17002089A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.