Comair Rotron 17002076A ventilator
Artikelnummer:
17002076A
Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 180mm L x 180mm H Bal 540,0 CFM (15,12m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$119,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 17002076A |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 540,0 CFM (15,12m³/min) |
| Lawaai: | 73,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 96 W |
| RPM: | 4000 TPM |
| Breedte: | 65,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | CR1806 |
| Afmetingen: | Vierkant - 180mm L x 180mm H |
| Statische druk: | 1,170 in H2O (291,4 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, UL |
| Beschrijving: | CR1806DC48V |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 180mm L x 180mm H Bal 540,0 CFM (15,12m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.00A |
| Spanningsbereik: | 43,2 ~ 52,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Magnesiumlegering |
| Materiaal - Lemmet: | Magnesiumlegering |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
73,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 17002076A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.