Comair Rotron 17001210A fan
Artikelnummer:
17001210A
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 119mm L x 119mm H Ball 106.0 CFM (2.97m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$34,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 17001210A |
| Lawaai: | 50,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 106,0 CFM (2,97m³/min) |
| Vermogen (watt): | 6 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 3100 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Breedte: | 39,12 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, UL |
| Gewicht: | – |
| Serie: | Muffin XL |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.500A |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 16 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 55000 uur @ 70°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 119mm L x 119mm H Ball 106.0 CFM (2.97m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
50,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 17001210A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.