Comair Rotron 17001197A ventilator
Artikelnummer:
17001197A
Ronde ventilator Tubeaxial 24VDC - 171,4mm Dia Bal 332,0 CFM (9,30m³/min) 4 Draads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 17001197A |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 332,0 CFM (9,30 m³/min) |
| Lawaai: | 64,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 40.8 W |
| RPM: | 4830 TPM |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | Patriot |
| Afmetingen: | Rond - 171,4 mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, beveiliging tegen geblokkeerde rotor, PWM-regeling, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 24VDC PQD24U3E2X-E3 |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ronde ventilator Tubeaxial 24VDC - 171,4mm Dia Bal 332,0 CFM (9,30m³/min) 4 Draads |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.70A |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 32 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polycarbonaat (PC) |
| Levensduur @ Temp: | 58000 uur @ 70°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
64,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 17001197A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.