Comair Rotron 17001195A fan
Artikelnummer:
17001195A
Fan Tubeaxial 24VDC Round – 171.4mm Dia Ball 305.0 CFM (8.54m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$46,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 17001195A |
| Lawaai: | 60,4 dB(A) |
| Luchtstroom: | 305,0 CFM (8,54m³/min) |
| Vermogen (watt): | 31.2 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 4500 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Afmetingen: | Rond - 171,4 mm Dia |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Statische druk: | 1,370 in H2O (341,2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, beveiliging tegen geblokkeerde rotor, PWM-regeling, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, UL |
| Gewicht: | – |
| Serie: | Patriot |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.30A |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 32 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polycarbonaat (PC) |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 24VDC Round – 171.4mm Dia Ball 305.0 CFM (8.54m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
60,4 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 17001195A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.