Comair Rotron 17001190A ventilator
Artikelnummer:
17001190A
Buisvormige ventilator 12VDC Rond - 171,4mm Dia Bal 235,0 CFM (6,58m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 17001190A |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 235,0 CFM (6,58m³/min) |
| Lawaai: | 54,3dB(A) |
| Vermogen (watt): | 27.1 W |
| RPM: | 3400 TPM |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | Groot |
| Afmetingen: | Rond - 171,4 mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, beveiliging tegen geblokkeerde rotor, PWM-regeling, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 12VDC PQD12B3E2X-E3 |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisvormige ventilator 12VDC Rond - 171,4mm Dia Bal 235,0 CFM (6,58m³/min) 4 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.26A |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 16 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 58000 uur @ 70°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
54,3dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 17001190A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.