Comair Rotron 17001186A ventilator
Artikelnummer:
17001186A
Ventilator Tubeaxial 24VDC vierkant/rond - 171,4mm L x 171,4mm H Bal 305,0 CFM (8,54m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 17001186A |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 305,0 CFM (8,54m³/min) |
| Lawaai: | 60,4 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 31.2 W |
| RPM: | 4500 TPM |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | Groot |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 171,4mm L x 171,4mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, beveiliging tegen geblokkeerde rotor, PWM-regeling, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR KOGEL JQD24Z3E2X-E3 |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 24VDC vierkant/rond - 171,4mm L x 171,4mm H Bal 305,0 CFM (8,54m³/min) 4 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.30A |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 32 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 58000 uur @ 70°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
60,4 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 17001186A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.