Comair Rotron 17001181A fan
Artikelnummer:
17001181A
Fan Tubeaxial 12VDC Rectangular/Rounded – 171.4mm L x 150.4mm H Ball 235.0 CFM (6.58m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$40,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 17001181A |
| Lawaai: | 54,3dB(A) |
| Luchtstroom: | 235,0 CFM (6,58m³/min) |
| Vermogen (watt): | 27.1 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 3400 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 171,4 mm lang x 150,4 mm hoog |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, beveiliging tegen geblokkeerde rotor, PWM-regeling, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, UL |
| Gewicht: | – |
| Serie: | Groot |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.26A |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 16 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 58000 uur @ 70°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Rectangular/Rounded – 171.4mm L x 150.4mm H Ball 235.0 CFM (6.58m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
54,3dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 17001181A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.