Comair Rotron 17001168A fan
Artikelnummer:
17001168A
Fan Tubeaxial 48VDC Square – 119.13mm L x 119.13mm H Ball 150.0 CFM (4.20m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$35,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 17001168A |
| Lawaai: | 58,5 dB(A) |
| Luchtstroom: | 150,0 CFM (4,20m³/min) |
| Vermogen (watt): | 16.8 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 4600 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Afmetingen: | Vierkant - 119,13mm L x 119,13mm H |
| Breedte: | 39,12 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, beveiliging tegen geblokkeerde rotor, PWM-regeling, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, UL |
| Gewicht: | – |
| Serie: | Muffin XL |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.350A |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 60 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 55000 uur @ 70°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 48VDC Square – 119.13mm L x 119.13mm H Ball 150.0 CFM (4.20m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
58,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 17001168A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.