Comair Rotron 17001142A fan
Artikelnummer:
17001142A
Fan Tubeaxial 24VDC Square – 79.8mm L x 79.8mm H Ball 43.0 CFM (1.20m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$30,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 17001142A |
| Lawaai: | 52,1 dB(A) |
| Luchtstroom: | 43,0 CFM (1,20m³/min) |
| Vermogen (watt): | 5.2 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 4200 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Afmetingen: | Vierkant - 79,8 mm L x 79,8 mm H |
| Breedte: | 41,78 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, beveiliging tegen geblokkeerde rotor, PWM-regeling, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, UL |
| Gewicht: | – |
| Serie: | Sprite |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.220A |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 32 VDC |
| Materiaal - Frame: | Zink |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 52000 uur @ 70°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 24VDC Square – 79.8mm L x 79.8mm H Ball 43.0 CFM (1.20m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
52,1 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 17001142A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.