Comair Rotron 17000659A ventilator
Artikelnummer:
17000659A
Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 225mm L x 225mm H Bal 838,0 CFM (23,46m³/min) Aansluitblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 17000659A |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 838,0 CFM (23,46m³/min) |
| Lawaai: | 74,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 109W |
| RPM: | 4000 TPM |
| Breedte: | 80,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | CREC2258 |
| Afmetingen: | Vierkant - 225mm L x 225mm H |
| Statische druk: | 1,580 in H2O (393,7 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, elektronische commutatie, rotorbeveiliging met vergrendeling |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXL 225X80MM CR2258-4000E1B |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 225mm L x 225mm H Bal 838,0 CFM (23,46m³/min) Aansluitblok |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.40A |
| Spanningsbereik: | 103 ~ 126VAC |
| Materiaal - Frame: | Magnesiumlegering |
| Materiaal - Lemmet: | Magnesiumlegering |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
74,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 17000659A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.