Comair Rotron 17000655A ventilator
Artikelnummer:
17000655A
Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 225mm L x 225mm H Bal 608,0 CFM (17,02m³/min) Aansluitblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 17000655A |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 608,0 CFM (17,02m³/min) |
| Lawaai: | 68,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 62.0W |
| RPM: | 3200 TPM |
| Breedte: | 80,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | CREC2258 |
| Afmetingen: | Vierkant - 225mm L x 225mm H |
| Statische druk: | 1,150 in H2O (286,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, elektronische commutatie, rotorbeveiliging met vergrendeling |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR EC 225X80MM CR2258-3200E1B |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 225mm L x 225mm H Bal 608,0 CFM (17,02m³/min) Aansluitblok |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.790A |
| Spanningsbereik: | 103 ~ 126VAC |
| Materiaal - Frame: | Magnesiumlegering |
| Materiaal - Lemmet: | Magnesiumlegering |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
68,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 17000655A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.