Comair Rotron 17000297A ventilator
Artikelnummer:
17000297A
Fan Tubeaxial 48VDC Round – 162mm Dia Ball 394.0 CFM (11.03m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$57,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 17000297A |
| Lawaai: | 68.7dB(A) |
| Luchtstroom: | 394.0 CFM (11.03m³/min) |
| Vermogen (watt): | 74.4 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 5400 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Afmetingen: | Round – 162mm Dia |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, UL |
| Gewicht: | – |
| Serie: | Mixtus |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.55A |
| Spanningsbereik: | 24 ~ 72 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polycarbonaat (PC) |
| Levensduur @ Temp: | 75000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 48VDC Round – 162mm Dia Ball 394.0 CFM (11.03m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
68.7dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 17000297A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.