NMB 1606KL-01W-B59-L00 ventilator
Artikelnummer:
1606KL-01W-B59-L00
Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 40mm L x 40mm H Bal 8,1 CFM (0,227m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,53
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 1606KL-01W-B59-L00 |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 8,1 CFM (0,227m³/min) |
| Lawaai: | 34,0dB |
| Vermogen (watt): | 1.2 W |
| RPM: | 8000 TPM |
| Breedte: | 15,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 1606KL |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Statische druk: | 0,252 in H2O (62,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Sensor vergrendelde rotor |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 40X15MM BAL 5VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 40mm L x 40mm H Bal 8,1 CFM (0,227m³/min) 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.240A |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 5,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
34,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 1606KL-01W-B59-L00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.