Comair Rotron 16008011A fan
Artikelnummer:
16008011A
Fan Tubeaxial 24VDC Square – 127mm L x 127mm H Ball 175.0 CFM (4.90m³/min) 3 Position Rectangular Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$34,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 16008011A |
| Lawaai: | 60,2dB(A) |
| Luchtstroom: | 175,0 CFM (4,90m³/min) |
| Vermogen (watt): | 14.4 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 3800 TPM |
| Beëindiging: | Rechthoekige stekker met 3 posities |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Afmetingen: | Vierkant - 127mm L x 127mm H |
| Breedte: | 38,10 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, ventilatorprestatiesensor (FPS), bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | UL |
| Gewicht: | – |
| Serie: | Galaxy |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.600A |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 28 VDC |
| Materiaal - Frame: | Zink |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 82500 uur @ 50°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 24VDC Square – 127mm L x 127mm H Ball 175.0 CFM (4.90m³/min) 3 Position Rectangular Connector |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
60,2dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron 16008011A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.