NMB Technologies Corp. 15050VA-48P-EA-00 fan
Artikelnummer:
15050VA-48P-EA-00
Fan Tubeaxial 48VDC Rectangular/Rounded – 172mm L x 150mm H Ball 283.1 CFM (7.93m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$45,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 15050VA-48P-EA-00 |
| Lawaai: | 63,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 283,1 CFM (7,93m³/min) |
| Vermogen (watt): | 25 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 3750 RPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corp. |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Statische druk: | 0,846 in H2O (210,7 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | UL, VDE |
| Gewicht: | 1,8 lbs (816,5 g) |
| Serie: | 5920VL |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.520A |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 56 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 100000 uur @ 25°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 48VDC Rectangular/Rounded – 172mm L x 150mm H Ball 283.1 CFM (7.93m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
63,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB Technologies Corp. 15050VA-48P-EA-00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.