NMB 12038VE-48R-GU-01 ventilator
Artikelnummer:
12038VE-48R-GU-01
Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 120mm L x 120mm H Bal 244,0 CFM (6,90m³/min) 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$42,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 12038VE-48R-GU-01 |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 244,0 CFM (6,90m³/min) |
| Lawaai: | 64,0dB |
| Vermogen (watt): | 36 W |
| RPM: | 6400 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 12038VE |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 1,490 in H2O (371,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, VDE |
| Beschrijving: | 120X120X38MM, 48VDC, 6.400 TPM, |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 120mm L x 120mm H Bal 244,0 CFM (6,90m³/min) 4 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.750A |
| Spanningsbereik: | 40 ~ 52,8VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
64,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 12038VE-48R-GU-01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.