NMB 11938KA-48L-EA-00 ventilator
Artikelnummer:
11938KA-48L-EA-00
Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 119mm L x 119mm H Bal 108,4 CFM (3,03m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$27,27
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 11938KA-48L-EA-00 |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 108,4 CFM (3,03m³/min) |
| Lawaai: | 42,5 dB |
| Vermogen (watt): | 7.7 W |
| RPM: | 2950 RPM |
| Breedte: | 38,40 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 11938KA |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Statische druk: | 0,270 in H2O (67,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 119X38,4MM 48VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 48VDC - 119mm L x 119mm H Bal 108,4 CFM (3,03m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.160A |
| Spanningsbereik: | 25 ~ 55,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 100000 uur @ 25°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
42,5 dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 11938KA-48L-EA-00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.