NMB 11938KA-12L-EA-00 Ventilator
Artikelnummer:
11938KA-12L-EA-00
NMB Technologies 11938KA-12L-EA-00 Gelijkstroomventilatoren
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$44,98
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | NMB Technologieën |
| Model: | 11938KA-12L-EA-00 |
| Snelheid (RPM): | 2950 RPM |
| Type: | Borstelloze Axiaalventilator |
| Lawaai: | 42,5 dBA |
| AC/DC: | DC |
| Lengte: | 119 mm |
| Breedte: | 38 mm |
| Hoogte: | 119 mm |
| Grootte: | 119 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Voedingsspanning: | 12 VDC |
| Type druk: | 0,27 in H2O |
| Vermogen: | 6.6 W |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Stijl van beëindiging: | Draadkabels |
| Fabrieksverpakking Hoeveelheid: | 40 |
| Afmetingen frame - mm: | 119 mm L x 38 mm B x 119 mm H |
| Deel # Aliassen: | 4715KL-04W-B30-E00 |
| Productcategorie: | DC-ventilatoren |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
42,5 dBA |
| Toerental |
2950 RPM |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 11938KA-12L-EA-00 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.