Sanyo Denki 109S496-30 ventilator
Artikelnummer:
109S496-30
Vierkante ventilator Tubeaxial 100VAC - 92mm L x 92mm H Bal 23,0 CFM (0,644m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$37,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 109S496-30 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 100 VAC |
| Luchtstroom: | 23,0 CFM (0,644m³/min) |
| Lawaai: | 27,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 6.00W |
| RPM: | 1700 TPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | San Ace 92 |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Statische druk: | 0,065 in H2O (16,2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, PSE, TUV, UR |
| Beschrijving: | 92X25MM 100V, MINI ACE, SNSR VLT |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 100VAC - 92mm L x 92mm H Bal 23,0 CFM (0,644m³/min) 3 draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.080A |
| Spanningsbereik: | 90 ~ 110VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
27,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 109S496-30 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.