Sanyo Denki 109S089 ventilator
Artikelnummer:
109S089
Vierkante ventilator Tubeaxial 230VAC - 120mm L x 120mm H 63,6 CFM (1,78m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$48,97
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 109S089 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 63,6 CFM (1,78m³/min) |
| Lawaai: | 35,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 8.50W |
| RPM: | 2350 TPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | San Ace 120 |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,106 in H2O (26,4 Pa) |
| Type lager: | – |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 140°F (-30 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, PSE, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 120X25MM 230VAC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 230VAC - 120mm L x 120mm H 63,6 CFM (1,78m³/min) 2 draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.600A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
35,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 109S089 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.