Sanyo 109R0612T4H12 ventilator
Artikelnummer:
109R0612T4H12
Sanyo 109R0612T4H12 12V 0,13/0,1A 1,56/1,2W Ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,67
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sanyo |
| Model: | 109R0612T4H12 |
| spanning: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 3800/1900 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.13/0.1A |
| Vermogen: | 1.56/1.2W |
| Lawaai: | 28/15 dBA |
| Luchtstroom: | 18,7 CFM (0,53 m/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 60 mm x 60 mm x 25 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Statische druk: | 40,2Pa/9,8Pa |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
28/15 dBA |
| Luchtstroom |
18,7 CFM (0,53 m/min) |
| Stroom |
1.56/1.2W |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
3800/1900 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 109R0612T4H12 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.