Sanyo 109P0424H7D01 ventilator
Artikelnummer:
109P0424H7D01
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,38
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sanyo |
| Lawaai: | 28 dBA |
| Spanning:: | 24V |
| Snelheid (RPM): | 7700 |
| Luchtstroom: | 6,36 CFM (0,18 m/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 0.08A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Serie: | P |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Grootte: | 40 mm x 40 mm x 15 mm |
| Fabrikant: | Sanyo |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
28 dBA |
| Luchtstroom |
6,36 CFM (0,18 m/min) |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
7700 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 109P0424H7D01 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.