Sanyo 109E4748F401 fan
Artikelnummer:
109E4748F401
Buisasventilator 48VDC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 147mm H Bal 204,0 CFM (5,71m³/min) 3 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$64,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 109E4748F401 |
| Lawaai: | 54,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 204,0 CFM (5,71m³/min) |
| Vermogen (watt): | 19.2 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 3100 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Sanyo |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 147mm H |
| Breedte: | 25,40 mm |
| Statische druk: | 0,450 in H2O (112,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, TUV, UL |
| Gewicht: | 1,1 lbs (500,0 g) |
| Serie: | San Ace 172 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.400A |
| Spanningsbereik: | 40,8 ~ 55,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator 48VDC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 147mm H Bal 204,0 CFM (5,71m³/min) 3 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
54,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 109E4748F401 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.