Sanyo Denki 109E1724F5D01 ventilator
Artikelnummer:
109E1724F5D01
Ventilator Tubeaxial 24VDC Rond - 172mm Dia Bal 180.0 CFM (5.04m³/min) 3 Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$101,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 109E1724F5D01 |
| Lawaai: | 42,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 180,0 CFM (5,04m³/min) |
| Vermogen (watt): | 8.4 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 2500 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Afmetingen: | Rond - 172mm Dia |
| Breedte: | 51,00 mm |
| Statische druk: | 0,382 in H2O (95,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Sensor vergrendelde rotor |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, TUV, UL |
| Gewicht: | 1,7 lbs (780,0 g) |
| Serie: | San Ace 172 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.350A |
| Spanningsbereik: | 20,4 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 24VDC Rond - 172mm Dia Bal 180.0 CFM (5.04m³/min) 3 Draaddraden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
42,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 109E1724F5D01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.