Sanyo Denki 109BM24MC2-1 ventilator
Artikelnummer:
109BM24MC2-1
Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded – 97.2mm L x 94.4mm H Ball 20.5 CFM (0.574m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$23,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 109BM24MC2-1 |
| Lawaai: | 43,5 dB(A) |
| Luchtstroom: | 20,5 CFM (0,574m³/min) |
| Vermogen (watt): | 3.6 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 2700 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 97,2 mm lang x 94,4 mm hoog |
| Breedte: | 33,00mm |
| Statische druk: | 0,478 in H2O (119,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, TUV, UL |
| Gewicht: | 0,386 lb (175,09 g) |
| Serie: | San Ace B97 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.150A |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded – 97.2mm L x 94.4mm H Ball 20.5 CFM (0.574m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
43,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 109BM24MC2-1 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.