Sanyo Denki 109BJ24MA2 ventilator
Artikelnummer:
109BJ24MA2
Ventilatorblazer 24VDC vierkant/rond - 126mm L x 127mm H Bal 21,5 CFM (0,602m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$47,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 109BJ24MA2 |
| Lawaai: | 40,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 21,5 CFM (0,602m³/min) |
| Vermogen (watt): | 3.6 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 1900 RPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Afmetingen: | Vierkant/rond - 126mm L x 127mm H |
| Breedte: | 32,00mm |
| Statische druk: | 0,441 in H2O (110,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, TUV, UL |
| Gewicht: | 0,639 lb (289,85 g) |
| Serie: | San Ace B127 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.150A |
| Spanningsbereik: | 20,4 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 24VDC vierkant/rond - 126mm L x 127mm H Bal 21,5 CFM (0,602m³/min) 2 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
40,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 109BJ24MA2 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.