Sanyo Denki 109-210 ventilator
Artikelnummer:
109-210
Vierkante ventilator Tubeaxial 100VAC - 80mm L x 80mm H Bal 18,7 CFM (0,524m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$23,85
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 109-210 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 100 VAC |
| Luchtstroom: | 18,7 CFM (0,524m³/min) |
| Lawaai: | 31,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 5.00W |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Breedte: | 20,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | San Ace 80 |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Statische druk: | 0,126 in H2O (31,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 140°F (-30 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR 80X20MM 100VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 100VAC - 80mm L x 80mm H Bal 18,7 CFM (0,524m³/min) 2 draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.060A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
31,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 109-210 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.