NMB 09533GA-24T-ATD-0 ventilator
Artikelnummer:
09533GA-24T-ATD-0
Ventilatorblazer 24VDC rechthoekig/rond - 97mm L x 93,5mm H Bal 56,0 CFM (1,6m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$16,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 09533GA-24T-ATD-0 |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 56,0 CFM (1,6m³/min) |
| Lawaai: | 67,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 44.4 W |
| RPM: | 6850 RPM |
| Breedte: | 33,00mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | 09533GA |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 97 mm lang x 93,5 mm hoog |
| Statische druk: | 4,456 in H2O (1110,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR 24VDC 97X95X33MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 24VDC rechthoekig/rond - 97mm L x 93,5mm H Bal 56,0 CFM (1,6m³/min) 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.85A |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
67,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 09533GA-24T-ATD-0 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.